Gå til hovedinnhold

Regional info KomUT Vest

Regional informasjon knyttet til KomUT Vest.

Organisering

Organisasjonskart for KomUT Vest:

Organisasjonskart KomUT Vest.

Informasjon om nettverka i KomUT Vest:

Nordfjord

Nettverksleiar: Anne Ruth Botn Bjørlo
Telefon: 57 86 58 16 / 918 09 077
E-post: Anne.Ruth.Botn@eid.kommune.no
Kommunar i nettverket: Bremanger, Eid, Gloppen, Hornindal, Selje, Stryn, Vågsøy

Sunnfjord og ytre Sogn

Nettverksleiar: Anita Solvang
Telefon: 415 34 938
E-post: Anita.solvang@flora.kommune.no
Kommunar i nettverket: Askvoll, Fjaler, Flora, Førde, Gaular, Gulen, Hyllestad, Høyanger, Jølster, Naustdal, Solund

Indre Sogn

Nettverksleiar: Vidar Leirdal
Telefon: 992 86 133
E-post: Vidar.Leirdal@sogndal.kommune.no
Kommunar i nettverket: Aurland, Balestrand, Leikanger, Luster, Lærdal, Sogndal, Vik, Årdal

Nordhordland

Nettverksleiar: Vegdis Tvedt
Telefon: 56 37 51 45 / 970 99 949
E-post: Vegdis.Tvedt@lindas.kommune.no
Kommunar i nettverket: Austrheim, Bergen, Fedje, Lindås, Masfjorden, Meland, Modalen, Osterøy, Radøy, Vaksdal

Hardanger

Nettverksleiar: Anne-Lise Neteland
Telefon: 56 55 30 96 / 415 63 102
E-post: Alne@kvam.kommune.no
Kommunar i nettverket: Eidfjord, Granvin, Jondal, Kvam, Kvinnherad, Odda, Ullensvang, Ulvik, Voss

Bjørnefjorden

Nettverksleiar: Tone S. Borgen og Anne Marie Halleraker
Telefon Tone: 56 57 55 67 / 909 36 290
E-post Tone: tsb@os-ho.kommune.no
Telefon Anne Marie: 55 09 71 59 / 924 83 152
E-post Anne Marie: Anne.Halleraker@fjell.kommune.no
Kommunar i nettverket: Askøy, Austevoll, Bømlo, Fitjar, Fjell, Fusa, Os, Samnanger, Stord, Sund, Tysnes, Øygarden

Haugalandet

Nettverksleiar: Paula Nordbø
Telefon: 52 85 71 66 / 909 26 299
E-post: pno@karmoy.kommune.no
Kommunar i nettverket: Bokn, Etne, Haugesund, Karmøy, Sauda, Suldal, Sveio, Tysvær, Utsira, Vindafjord

Ryfylke

Nettverksleiar: Berit Immerstein
Telefon: 908 39 401
E-post: Berit.Immerstein@randaberg.kommune.no
Kommunar i nettverket: Finnøy, Forsand, Hjemeland, Kvitsøy, Randaberg, Rennesøy, Sola, Stavanger, Strand

Jæren

Nettverksleiar: Marianne Skrettingland
Telefon: 51 33 57 41/450 66 300
E-post: marianne.skrettingland@sandnes.kommune.no
Kommunar i nettverket: Bjerkreim, Eigersund, Gjesdal, Hå, Klepp, Lund, Sandnes, Sokndal, Time