Gå til hovedinnhold

Eskaleringsnivå

Her finner du oversikt over eskaleringsnivå for våre tjenester til helseforvaltningen.

IKT

Oversikt over eskaleringsnivå knyttet til IKT.
Nivå Navn og tittel Kontaktinfo Virkedager Håndtering Hvem kan eskalere
1 Seksjonsleder kundestøtte Sissel Evenrød Tlf: 997 35 096
Sissel.Evenrod@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helsenett
1 Seksjonsleder bestilling Rolf Berg Børseth Tlf: 995 02 883
Rolf.Berg.Borseth@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helensett
2 Avdelingsdirektør Håkon Johan Hansen Tlf: 414 48 425
Hakon.Johan.Hansen@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Avdelingsdirektør
3 Divisjonsdirektør Marit Ursin Tlf: 995 13 217
Marit.Ursin@nhn.no
1 Ta ytterligere aksjoner om sak ikke løses på nivå 2 Divisjonsdirektør

Anskaffelser

Oversikt over eskaleringsnivå knyttet til anskaffelser.
Nivå Navn og tittel Kontaktinfo Virkedager Håndtering Hvem kan eskalere
1 IKT-anskaffelser
Lars Hoel
Tlf. 951 82 105
Lars.Hoel@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helensett
1 Administrative og helsefaglige anskaffelser
Babek Saifalsadaty
Tlf. 971 185 59
Babek.Saifalsadaty@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helensett
2 Avdelingsdirektør Anett Nakken Tlf. 912 40 739
Anett.Nakken@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Avdelingsdirektør
3 Divisjonsdirektør Marit Ursin Tlf. 995 13 217
Marit.Ursin@nhn.no
1 Ta ytterligere aksjoner om sak ikke løses på nivå 2 Divisjonsdirektør

Dokumentasjonsforvaltning

Oversikt over eskaleringsnivå knyttet til dokumentasjonsforvaltning.
Nivå Navn og tittel Kontaktinfo Virkedager Håndtering Hvem kan eskalere
1 Postmottak, Htil og FHI
Seksjonsleder Marianne Høiklev Tengs
Tlf: 928 39 229
Marianne.Hoiklev.Tengs@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helensett
1 SLV og DSA
Seksjonsleder Anneli Dahl
Tlf: 488 87 746
Anneli.Dahl@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helensett
1 Hdir, Pobo, Ukom og E-helse
Seksjonsleder Mary-Ann Manninen
Tlf: 414 51 475
Mary-Ann.Manninen@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helensett
1 NPE
Seksjonsleder Jacob Sonne
Tlf: 916 41 550
Jacob.Sonne@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon Kundens kontaktperson mot Norsk helensett
2 Avdelingsdirektør Vilde Ronge Tlf:. 407 24 718
Vilde.Ronge@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Avdelingsdirektør
3 Divisjonsdirektør Marit Ursin Tlf. 955 13 217
Marit.Ursin@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Divisjonsdirektør