Gå til hovedinnhold

Eskaleringsnivå

Her finner du oversikt over eskaleringsnivå for våre tjenester til helseforvaltningen.

IKT

Oversikt over eskaleringsnivå knyttet til IKT.
Nivå Navn og tittel Kontaktinfo Virkedager Håndtering Hvem kan eskalere
1 Seksjonsleder kundestøtte Sissel Evenrød Tlf: 997 35 096
Sissel.Evenrod@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon NHNs kontaktperson/
seksjonsleder
1 Seksjonsleder bestilling Rolf Berg Børseth Tlf: 995 02 883
Rolf.Berg.Borseth@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon NHNs kontaktperson/
seksjonsleder
2 Avdelingsdirektør Karianne Olsen Tlf: 975 75 744
Karianne.Olsen@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Avdelingsdirektør
3 Divisjonsdirektør Ola Stenseth Tlf: 936 72 400
Ola.Stenseth@nhn.no
1 Ta ytterligere aksjoner om sak ikke løses på nivå 2 Divisjonsdirektør

Anskaffelser

Oversikt over eskaleringsnivå knyttet til anskaffelser.
Nivå Navn og tittel Kontaktinfo Virkedager Håndtering Hvem kan eskalere
1 IKT-anskaffelser
Lars Hoel
Tlf. 951 82 105
Lars.Hoel@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon NHNs kontaktperson/
seksjonsleder
1 Administrative og helsefaglige anskaffelser
Babek Saifalsadaty
Tlf. 971 185 59
Babek.Saifalsadaty@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon NHNs kontaktperson/
seksjonsleder
2/3 Divisjonsdirektør Anett Nakken Tlf. 912 40 739
Anett.Nakken@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Divisjonsdirektør

Arkiv

Oversikt over eskaleringsnivå knyttet til arkiv.
Nivå Navn og tittel Kontaktinfo Virkedager Håndtering Hvem kan eskalere
1 Postmottak, DSA, Pobo, FHI
Seksjonsleder Marianne Høiklev Tengs
Tlf: 928 39 229
Marianne.Hoiklev.Tengs@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon NHNs kontaktperson/
seksjonsleder
1 E-helse, Hdir, Ukom
Seksjonsleder Anneli Dahl
Tlf: 488 87 746
Anneli.Dahl@nhn.no
1 Sikre prioritet av saken og bidra med avklarende informasjon NHNs kontaktperson/
seksjonsleder
2 Avdelingsdirektør Vilde Ronge Tlf:. 407 24 718
Vilde.Ronge@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Avdelingsdirektør
3 Divisjonsdirektør Anett Nakken Tlf. 912 40 739
Anett.Nakken@nhn.no
1 Ta ytterligere grep og sikre bestilling og besvarelse til kunde Divisjonsdirektør